Місто перезатвердило норми водопостачання для львів’ян, які не мають лічильника

Сьогодні виконавчий комітет перезатвердив норми водопостачання для львів’ян, які не мають лічильника. Фактично норми залишились на рівні попередніх років.

 

Згідно з чинним законодавством, раз на три роки органи місцевого самоврядування мають перераховувати та перезатверджувати норми холодного та гарячого водопостачання для мешканців, які не мають лічильника.

 

«Якщо споживачі не мають квартирного приладу обліку води, нарахування за послуги водопостачання та водовідведення відбувається відповідно до затверджених норм. У Львові уже понад 80% помешкань обладнані лічильниками. Для решти споживачів нарахування відбувається за нормами, які коливаються від 150 до 380 літрів на добу, залежно від степеню благоустрою помешкання. Зокрема норма для споживачів, які мають централізоване гаряче водопостачання, централізоване холодне водопостачання та повноцінну ванну (бо 2% львів’ян мають тільки сидячу ванну) – 380 л. Це 200 л холодної та 180 л – гарячої води. 50% львів’ян, мають водонагрівачі, тобто не потребують гарячого водопостачання, для них норма є 280 літрів холодної води», – повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».

 

Норми водопостачання тут: http://lvivvodokanal.com.ua/residents/bill/faq/КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ