Місто виплатить матеріальну допомогу ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, який відзначають 14 грудня, місто виплатить одноразову матеріальну допомогу дружинам/чоловікам померлих учасників ліквідації аварії та дітям з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС, а також громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС 2, 3 категорій, які віднесені до евакуйованих, переселених осіб. Загалом допомогу отримають 895 осіб у розмірі 500 грн. кожен.

 

Так, згідно з розпорядженнями міського голови, одноразову матеріальну допомогу з міського  бюджету м. Львова отримають:

 

– дружини/чоловіки померлих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та діти з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС – мешканці, які зареєстровані у м. Львові та перебувають на обліку у відділах соціального захисту, у розмірі 500 грн. кожен. Загальна сума цих виплат –  128 500 грн.

 

– громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС 2, 3 категорій, які віднесені до евакуйованих, переселених осіб – мешканці, які зареєстровані у м. Львові та перебувають на обліку у відділах соціального захисту, у розмірі 500 грн. кожен.  Загальна сума цих виплат –  319 000 грн.

 

Довідка

 

14 грудня в Україні традиційно вшановують День ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

 

Ця пам’ятна дата була затверджена указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ