Місто вживає заходів із запобігання продажу алкоголю вночі та неповнолітнім

Міська влада працює над вирішенням проблем, пов’язаних із порушенням правил торгівлі алкогольними напоями. Так, упродовж першого кварталу 2016 року у Львові провели понад 90 рейдів, за результатами яких склали 60 протоколів – 57 за продаж вночі та 3 – за продаж неповнолітнім. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

За перший квартал року кількість здійснених рейдів (у дужках позначено кількість складених протоколів за продаж алкоголю вночі) у Галицькому районі становить 23 (7), Залізничному – 10 (11), Личаківському – 15 (12), Сихівському – 12 (11), Франківському – 12 (9), та Шевченківському – 19 (7). Окрім цього, складено 3 протоколи за продаж алкоголю неповнолітнім у Франківському районі.

 

Також місто провело перевірки на предмет видачі чеків за продаж алкоголю. Зокрема, у крамниці на вул. Широкій, 66 під час першої перевірки не видали чек, мотивуючи це вихідним днем, на вул. Вірменській, 2 чеків також не видають – лише товарну накладну. За адресами вул. Суботівська, 11 і вул. Широка, 68 чеки не видаються навіть на вимогу, мотивуючи відсутністю касового апарату. Чеки за продаж алкоголю з перевірених закладів видають лише на вимогу у крамницях на вул. Дорошенка, 2 та Сихівській, 7.

 

Окрім цього, як повідомив головний лікар Міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт, за I квартал 2016 року в лікарню з діагнозом «гостре алкогольне отруєння» потрапило 12 дітей шкільного віку. Усі – із вмістом етанолу в крові більше 1%.  За його словами, упродовж усього минулого року до лікарні потрапило 30 дітей з таким діагнозом, тож кількість випадків у I кварталі цього року є шокуючою.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ