Митники не пустили в Україну три айфони

Три мобільних телефони Apple Iphone 7 пересилали у міжнародному поштовому відправленні серед вживаного одягу. Про це повідомили в ГУ ДФС у Львівській області.

 

Вчора, 23 листопада, під час митного контролю міжнародного поштового відправлення працівники Львівської митниці ДФС, в рамках операції «Рубіж 2016» викрили спробу незаконного переміщення через кодон України мобільних телефонів Apple Iphone 7. Так, у посилці, відправником якої, згідно з митною поштовою декларацією, є громадянка, що живе або перебуває в США, а отримувачем – мешканка Одеси, митники посеред вживаного одягу  незадекларовані у митній декларації три мобільні телефон Apple Iphone 7.

 

Так, громадянка, яка проживає або перебуває у США, вчинила дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України трьох мобільних телефонів без декларування, тобто не заявила за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товари, які підлягають обов’язковому декларуванню, в митній декларації.

 

За цим фактом складено протокол про порушення митих правил за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України. Телефони вилучено, справу скерують до суду.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ