Молодь із синдромом Дауна залучають до активного дозвілля

Львів соціальний. Львівське обласне добровільне товариство захисту неповносправних дітей та інвалідів дитинства «Довіра», за фінансової підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради, провело для молоді із синдромом Дауна п’ятиденні змагання «Тренувальний збір та чемпіонат «Карпатська лижня 2017», присвячений першому чемпіону світу з лижних перегонів Спеціальної олімпіади – Максиму Байцару». Про це інформують у ЛМР.

«Змагання проведено для популяризації лижних перегонів, пропагування здорового способу життя та реабілітації молоді з особливими потребами Так, наші підопічні змагались у лижному забігу на 5, 3 та 2 км класичним та вільним стилем. Всі учасники в результаті отримали багато позитивних емоцій і задоволення від спортивного завзяття», – розповіла керівник Львівського обласного добровільного товариства захисту неповносправних дітей та інвалідів з дитинства «Довіра» Любов Солтис.

Захід відбувся на навчально-спортивній базі «Тисовець» (Сколівський район Львівської області).

«Участь осіб з особливими потребами в колективних заходах позитивно впливає на їх соціалізацію. Відтак, підтримка подібних ініціатив стимулює громадські організації до подальшого генерування нових соціальних ініціатив, які так потрібні їх підопічним», – зазначила начальник управління соціального захисту ЛМР Наталія Демкович.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ