Молодь Львівщини запрошують на День кар’єри ЄС

Львівський національний університет імені Івана Франка та Інформаційний центр Європейського Союзу за підтримки Студентської ради Львова й у партнерстві з міжнародною компанією «CRH» організовують «День кар’єри ЄС» (EU Career Day), що відбудеться 5 жовтня у приміщенні ЛНУ ім. Івана Франка.

 

Дні кар’єри проводять у різних містах України в межах проекту «ЄС: вибір української молоді», який націлений на сприяння поширенню інформації про Євросоюз і процесах євроінтеграції України серед молоді у віці від 16 до 30 років.

 

На Днях кар’єри компанії мають можливість знайти фахівців, а молодь – записатися на стажування або пройти співбесіду.

 

У межах Дня кар’єри ЄС проводитимуться навчальні тренінги для учасників та Дискусійний клуб на тему: «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?».

 

До співпраці та участі запрошують студентів і випускників, молодіжні організації, міжнародні організації, компанії-роботодавців, ЗМІ та усіх зацікавлених.

 

За більш детальною інформацією та для обговорення Вашої участі звертайтесь до координатора заходу – Ірина Сновидович, тел: +38 0955944134, e-mail: Lnucareerforum@ukr.net .КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ