Молоді Львівщини презентуватимуть можливості програми ERASMUS+

У п’ятницю, 18 серпня, о 18:00, у приміщенні Львівського обласного молодіжного центру, що за адресою: вул. В. Винниченка, 12, відбудеться презентація програми ERASMUS+ від Інформаційного центру Erasmus+ Youth, який цього року розпочав свою роботу в Україні.

 

На презентації ви дізнаєтесь:

 

– цілі, завдання та приорітети програми ERASMUS+;
– як запросити волонтера з Європи, організувати молодіжний обмін;
– які ще типи молодіжних проектів підтримує програма;
– як подати проект, де знайти необхідну інформацію.

 

До участі запрошуються представники молодіжних організацій, ЗМІ та активна молодь.

 

Участь безкоштовна. Попереднья реєстрація за посиланням.

 

Довідково:

 

ERASMUS+ — це програма Європейського Союзу, що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Програма в тому числі надає можливості молодіжним організаціям для проведення міжнародних обмів, навчання для молодіжних працівників та волонтерської служби для молоді (EVS).

 

Інформаційний центр ERASMUS+ Youth надає консультації та підтримку організаціям в Україні, сприяє поширенню кращих практик та налагодженню співпраці у реалізації молодіжних проектів в рамках програми. Інформаційний центр ERASMUS+ Youth був створений ГО “Центр євроініціатив” за підтримки Ресурсного центру SALTO-YOUTH.

 

Контакти: офіційна сторінка у Facebook, e-mail: info.Ukraine@salto-youth.net, телефон: +38 (050) 878-92-27.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ