Молоді науковці можуть «продати» свої проекти на «Інноваційній весні у Львові»

Львів запрошує молодих науковців реалізовувати свої наукові ідеї та проекти і перетворювати їх в технологічно базовані стартапи. Прийом заявок до участі у форумі «Інноваційна весна» стартував. Відбір відбудеться 27 лютого. Кращі проекти будуть представлені на форумі, який відбудеться 23 травня цього року, та отримають можливість фінансування від провідних підприємців України та інших країн. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Це початок великого проекту. Ми хочемо підняти бренд «Львів науковий». Якщо ця «Інноваційна весна» покаже хороші результати, то це буде серія подій, що додасть натхнення науковцям. Вони побачать підтримку і зацікавленість в їх роботі», – зазначає начальник управління інвестицій та проектів Ольга Сивак.

 

Завдання форуму «Інноваційна весна», який цього року вперше відбудеться у Львові завдяки підтримці Western NIS Enterprise Fund, – перетворити наукові ідеї в технологічно базовані стартапи, які дозволять створити нові робочі місця, призведуть до інноваційного прориву економіки міста.

 

Координатором цього форуму буде управління інвестицій ЛМР. Вже розроблена проста форма, згідно якої учаснику потрібно чітко описати свою роботу, в якій галузі її можна використати, в чому її переваги та інноваційність, які її переваги з іноземними взірцями, якщо такі є.

 

«Коли проведемо відбір робіт, сподіваюся таких буде багато, тоді будуть залучені ментори, які допоможуть внести бізнес-складову в роботи. 23 травня заплановано провести форум «Інноваційна весна», де розробники проектів зможуть представити свої роботи безпосередньо інвесторам», – резюмувала начальник управління інвестицій та проектів Ольга Сивак.

 

«Сьогодні інформаційні технології проникають в усі сфери людської діяльності, а ІТ-сектор стрімко зростає. Україна знаходиться серед провідних країн світу за кількістю унікальних стартапів. Проте багато з них залишаються лише ідеями через відсутність фінансування, або навіть можливості презентувати свій продукт. Інвестиції в людей та інновації є пріоритетним напрямком діяльності Western NIS Enterprise Fund. Саме тому ми раді підтримати Форум «Інноваційна весна», який, переконані, стане успішним та корисним як для науковців, так і для підприємців» – повідомив Андрій Сорохан, Програмний Координатор Western NIS Enterprise Fund.

 

Відтак, до участі в «Інноваційній весні» запрошують винахідників та команди, які бажають комерціалізувати результати своїх досліджень у бізнесі, та здатні взяти на себе відповідальність за розвиток такого бізнесу.

 

Галузі досліджень/розробок: STEM (science, technology, engineering, mathematics).

 

Етапи підготовки до Форуму: збір заявок від розробників проектів – до 26 лютого 2017 року; відбір заявок – 27 лютого 2017 року.

 

Як зазначають організатори Форуму, кожна команда отримує завдання пройти валідацію свого проекту серед потенційних клієнтів чи інвесторів.

 

Серед запланованих подій: до 21 квітня 2017 року – робота з менторами, 24 квітня 2017 року – попередня презентація проекту, 23 травня 2017 року – форум технологічно базованих стартапів «Інноваційна весна».

 

«Львів завжди був, є і буде дуже креативним та інноваційним містом. Багато молодих людей з хорошими проектами та ідеями не вміють шукати фінансування. Саме тому ми вирішили на форумі «Інноваційна весна» зібрати дві ключові аудиторії та познайомити їх між собою. Мова йде про безпосередніх розробників та підприємців, яких цікавлять нові ідеї, і які готові в це вкладати кошти. Зараз розпочато збір заявок. Попередньо їх буде відібрано і кращі з них матимуть можливість взяти участь у Форумі. Запрошуємо усіх активно долучатись. Ми вже маємо хорошу практику підтримки ідей молодих науковців та здійснення дофінансування їхніх проектів з бюджету міста. Торік Львів (чи не єдине місто в Україні) прийняв унікальну програму «Львів науковий», – розповів Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

 

Нагадаємо, Форум відбуватиметься за підтримки Western NIS Enterprise Fund та в рамках Тижня науки у Львові.

 

***

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом, фонд інвестував 168 млн. доларів США у 118 компаній із приблизно 25 000 працівників та зробив можливим залучення 1,4 млрд доларів в компанії України та Молдови.

З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF забезпечує фінансування інноваційних, високоефективних програм, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові. www.wnisef.org.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ