«Муніципальна варта» встановить шлагбаум, аби фізично унеможливити завіз сміття на вулицю Північну, 1

Згідно з прийнятим рішенням, виконавчий комітет заборонив функціонування майданчика для перевантаження та брикетування твердих побутових відходів на вул. Північній, 1. ЛКП «Муніципальна варта» має забезпечити здійснення комплексних заходів, скерованих на виконання цього рішення, у тому числі через встановлення огородження території та шлагбауму на проїжджій частині. З 1 вересня у Львові на вул. Північній, 1 ЛКП «Муніципальна варта» встановить шлагбаум, щоб припинити завіз сміття на цю територію. Про це інформують у прес-службі ЛМР.

«Ми закуповуємо додаткове обладнання для того, щоб 1 вересня встановити шлагбаум на вул. Північній, 1. Це буде приміщення для охоронця, щоб забезпечити його роботу згідно з трудовим законодавством. На це обладнання орієнтовно буде виділено 35 тис. гривень», — заначив Богдан Кухарук, директор ЛКП «Муніципальна варта».

Нагадаємо, на звернення Служби безпеки України, щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на об’єкті транспортної інфраструктури м. Львова, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення, згідно з яким буде заборонено функціонування перевантажувальної станції твердих побутових відходів на вул. Північна, 1.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ