Музей, де житимуть Музи: «АРТ-СКАНСЕН»

Музей народної архітектури та побуту у Львові ім. Климентія Шептицького започаткував новий проект під назвою «АРТ-СКАНСЕН». Ідея проекту полягає у створенні своєрідного культурного майданчика, де талановиті музиканти, художники, літератори, актори, режисери та інші матимуть змогу презентувати свої творчі інтенції та здобутки для львів’ян та гостей міста.

 

Напрочуд успішно розгорнулася творча співпраця Музею зі львівськими театральними колективами. Починаючи з березня цього року, режисер Анна Матійченко разом із Молодіжним театром «Мельпомена» періодично дивують глядачів цікавими постановками «За двома зайцями», «Дуже проста історія», «Усі миші люблять сир», а минулими вихідними (у неділю 2 липня) успішно відбувся показ вистави «По дорозі в казку» від театру «МЕТА» (режисер Зоряна Грегорійчук).

 

На думку відвідувачів Музею, особливого шарму й романтизму таким акціям додає те, що усі події відбуваються або «просто неба», або в приміщеннях з автентичним антуражем, що й підсилює загальне враження від побаченого та відчутого, а відтак спонукає відвідувати й наступні вистави.

 

Уже на 23 липня 2017 року у рамках проекту «АРТ-СКАНСЕН» заплановано повторний показ дитячої вистави «Усі миші люблять сир» театру «Мельпомена».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ