На Бродівщині відбулись громадські обговорення щодо будівництва сміттєпереробних заводів

У Львівській області тривають громадські обговорення щодо будівництва комплексів утилізації, переробки ТПВ на всіх ділянках, що придатні для розташування об’єктів поводження з ТПВ. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Зокрема вчора, 4 липня, у приміщенні Бродівської міської ради відбулися громадські слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу на території Бродівського району.

 

Інвестор презентував технологічні та фінансові характеристики підприємства з утилізації ТПВ, ознайомив жителів з можливостями, які дає будівництво сміттєпереробного заводу.

 

Зазначимо, що земельна ділянка у Бродах розглядається як одна з ділянок під розміщення комплексу з утилізації твердих побутових відходів.

 

Громадські обговорення вже провели на дев’яти ділянках. На сьогодні область докладає необхідні зусилля для формування комплексної системи поводження з ТПВ, що забезпечить ефективне використання вторинної сировини, відходів, як джерела енергії та створення об’єктів поводження з ТПВ безпечних для довкілля.

 

До 13 липня громадські обговорення проведуть ще для семи ділянок.

 

За підсумками обговорення, громада Бродівщини вирішила вислухала усіх інвесторів, які перемогли у конкурсі із вибору інвесторів для будівництва та експлуатації комплексів утилізації (перероблення) твердих побутових відходів у Львівській області.

 

Участь в обговоренні взяли представники профільних департаментів Львівської облдержадміністрації, представники міської та районної влади Бродівщини, депутати, громадські активісти, мешканці міста.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ