На будівництві на вул. Чайковського, 31 виявили підроблення дозвільних документів

Місто виявило підроблення дозвільних документів щодо будівництва на вул. Чайковського, 31. Відтак, юридичне управління міста готує позов до суду про призупинення процесу доти, доки це питання не буде врегульовано у правовому полі. Водночас, як підкреслив міський голова Львова Андрій Садовий, процес видачі містобудівних умов та обмежень повинен проходити більш широке обговорення між управліннями міськради, аби в подальшому уникнути схожих ситуацій.

 

«Я дав доручення додатково вивчити всі матеріали, які стосуються дозвільних документів щодо вул. Стефаника – Чайковського. Ми виявили там підробку документів. Ці фальсифіковані документи потім стали підставою для видачі наступних документів. Відтак, сьогодні подано звернення до прокуратури, а міське юридичне управління готує позов у суд про призупинення всіх процесів будівництва до того часу, поки ми не врегулюємо питання у правовому полі. Це надзвичайно важлива річ, тому що на сьогодні держава начебто хоче допомогти і спрощує процедури. У той же час, тим спрощенням користуються люди, які не поважають закони та громаду Львова. Щодо містобудівних умов та обмежень, я вважаю, що вони обов’язково мають проходити більш широке обговорення – хоча б виконавчого комітету: щоб юридичне управління дослідило кожен папірець, який подається в пакет документів на містобудівні умови та обмеження, щоб управління комунальної власності дослідило, яким чином відбувалось право власності, щоб земельне управління дослідило, чи відведено земельну ділянку. Коли це все починаєш більш детально аналізувати, то розумієш, що там дуже часто є грубі порушення. Тому лише контроль і ще раз контроль – інших варіантів немає.

 

Нагадаємо, у результаті перевірки документів щодо будівництва на вул. Чайковського, 31, юридичне управління та управління охорони історичного середовища виявили фальсифікацію, зокрема – лист управління охорони історичного середовища, який насправді не видавався. Відтак, Львівська міська рада буде звертатись в суд щодо оскарження цього будівництва.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:52, вівторок, 21 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:51, вівторок, 21 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:51, вівторок, 21 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0