На час холодів потребуючі можуть зігрітись та попити теплого чаю у пунктах денного обігріву

На найближчі дні синоптики прогнозують зниження температури повітря. Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян, що на вул. Кирилівській, 3а, працює і працюватиме у звичному режимі. Відтак, потребуючі можуть звертатись у пункт денного обігріву і у відділення нічного перебування. Також у будні дні з 9 ранку до 6 вечора функціонує пункт обігріву на вул. Личаківській, 56 (приміщення регіонального Центру соціальної адаптації). Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Як розповіли у Центрі обліку та нічного перебування, вдень у Центрі на ІІ поверсі діє пункт денного обігріву, куди всі, хто цього потребує, можуть прийти погрітися і попити гарячого чаю. Також – проконсультуватись із соцпрацівниками Центру. Він працює з 08.00 до 20.00 год. Відділення нічного перебування, в якому особи можуть переночувати, отримати теплий одяг, санітарно-гігієнічні послуги, а також першу медичну допомогу, працює в Центрі щоденно, з 20.00 до 08.00 год. У такому режимі Центр працював і працюватиме протягом зими.

 

Водночас, небайдужих мешканців просять допомогти: хто має змогу, може приносити у Центр теплий одяг, зокрема куртки та взуття середніх розмірів, особливо – чоловіче. Також – білизну, шкарпетки, тощо.

 

Окрім того, ще один пункт денного обігріву розміщений на вул. Личаківській, 56 (приміщення регіонального Центру соціальної адаптації). Він працює у будні дні з 9.00 до 18.00 год.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ