На «Форумі видавців» презентують унікальне видання Вацлава Гавела

16 вересня о 10:00 год. у дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Університетська, 1) відбудеться презентація українського перекладу книги найвідомішого чеського політика і видатного письменника В. Гавела «Прошу коротко: розмова з Карелом Гвіждялою, примітки, документи», яка нещодавно вийшла друком у видавництві «ПАІС».

 

Інтелектуальне ядро книги – інтерв’ю В. Гавела з журналістом К. Гвіждялою та його особистий щоденник, що детально ілюструє будні й внутрішній світ державця у знаковий для країни час. Незважаючи на інтеграцію різних жанрів, В. Гавел зостається гранично відвертим як у спілкуванні, так і в роздумах на самоті.

 

«Завдяки цій книзі Ви не тільки краще зрозумієте життя Чехії після здобуття незалежності, але й пізнаєте багатогранну особистість державного діяча, від сили духу, мудрості й розважливості якого фактично залежала доля країни», – зазначають організатори.

 

Презентація присвячена до ювілейного року Вацлава Гавела в Україні. У ній візьмуть участь співавтор книги К. Гвіждяла, Надзвичайний і повноважний посол Чеської Республіки в Україні, Генеральний консул Чеської республіки у Львові та інші авторитетні гості.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ