На Форумі видавців презентують «Візуальну книгу»

На Форумі видавців-2016 – новий тематичний майданчик з робочою назвою «Українська візуальна книга – Леополіс».

 

Майданчик присвячений явищу, яке стрімко розвивається у світі, однак наразі не має чітких дефініцій в сучасній українській культурі. «Саме книги, у яких візуальне важливіше від вербального, є найбільш затребуваними у світі.

 

Саме книги, де візуальне диктує образ і стиль, дають найбільшу кількість новацій, експериментів, креативу. Саме книги, що базуються на багатій візуальній культурі, є найбільш прибутковими. Але в Україні не так», – зазначають організатори.

 

«Українська візуальна книга» – це спроба подискутувати в клубному форматі про явище, що має великий потенціал, але поки що не усвідомлене як ринковий напрям, як сегмент креативної економіки. Це чотири дні зустрічей та обговорень, контактів і безпосереднього спілкування у конференц-залі «Карелія» готелю «Leopolis». Це книжковий лаунж із 11.00 до 23.00 год, атмосферність і комфорт, презентації, дискусії і лекції, споглядання і довірливе міркування на тему улюблених книжок «з картинками».

 

«Стильно, з кавою і чаєм, без гамору й манірності, у конференц-холі та атріумі – міркуватимемо спільно про значення візуального в сучасній українській книзі», – додають організатори.

 

Куратори майданчика – Павло Гудимов, Діана КлочкоКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ