На Грибовицькому сміттєзвалищі облаштовують свердловини з дегазації

На полігоні твердих побутових відходів у селі Великі Грибовичі проводяться роботи з облаштування 15 пілотних свердловин для визначення кількісних і якісних характеристики біогазу та динаміки його утворення. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

За даними відомства, роботи проводить підрядна організація ТОВ «Науково-виробнича фірма «ІНГАЗ» на підставі договору, укладеного з ЛКП «Збиранка» за результатами тендеру. На основі отриманих результатів будуть напрацьовані пропозицій як використовувати біогаз — для виробництва теплової або електричної енергії, або спалювати, якщо біогазу виявиться небагато. Отримані пропозиції будуть закладені в комплексний проект з рекультивації полігону.

 

 

«На полігоні в с. Великі Грибовичі проводяться роботи по бурінню 15 моніторингових свердловин, глибиною до 20−25 метрів, діаметром 600 мм. Роботи проводить підрядна організація ТОВ «Науково-виробнича фірма «ІНГАЗ» на підставі договору, укладеного з ЛКП «Збиранка» за результатами тендеру. На основі отриманих результатів зможемо визначити, що роботи з біогазом. Державними будівельними нормами (ДБН) передбачено два можливі варіанти використання біогазу: енергетичний — виробництво теплової або електричної енергії, або спалювання, якщо цього біогазу є небагато. За рекомендаціями французької компанії «Egis», проводяться роботи по бурінню свердловин, після чого буде здійснено відбір біогазу і проведення моніторингу на предмет кількісних і якісних характеристик», — розповів в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами Сергій Сало.

 

Нагадаємо, оголошення тендеру на коригування проектної документації з рекультивації полігону в с. Великі Грибовичі відбулося 27 квітня 2018 року на сайті електронних закупівель Prozorro. За результатами аукціону, який відбувся 15 травня, потенційним переможцем визначено ТОВ «Діпрокомунбуд», м. Харків. 21 травня на сайті Prozorro було повідомлено, що ТОВ «Діпрокомунбуд» стало офіційним переможцем тендеру.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ