На Громадський бюджет 2018 року подано 297 проектів

На Громадський бюджет 2018 року подано 297 проектів на загальну суму 236 млн гривень, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

З 15 серпня до 15 вересня тривав прийом пропозицій. Проекти, які виносять на Громадський бюджет, повинні реалізовуватися з метою покращення інфраструктури міста і бути корисними для громади. Це можуть бути нові громадські простори, дитячі майданчики, території біля дитячих садків, шкіл тощо. На Громадський бюджет 2018 року подано 297 проектів на загальну суму 236 млн. гривень.

 

«15 вересня закінчився термін подачі проектів на Громадський бюджет 2018 року. Подано 297 проектів, що на 15% більше, ніж минулого року. Щодо коштів – їх у 2 рази більше. Цьогоріч подано 78 великих проектів (на загальну суму 153 млн. гривень) і 219 малих проектів (83 млн. гривень). Під час голосування буде розбивка по районах.

 

Найбільш активні львів’яни – це люди 30-40 років, які подали проекти. Найбільш активним є Сихівський район, від якого було подано 65 проектів. Найбільше проектів в сфері освіти – школи, садочки. Є багато креативних – проект «Під небом Сихова» – публічний простір на даху кінотеатру Довженка. Інший – сонячне WiFi дерево перед університетом імені Івана Франка. У межах проекту «Сонячне Wi-Fi дерево» спеціально для студентів в парку навпроти головного корпусу університету ім. Івана Франка пропонують встановити дві точки з безкоштовним Wi-Fi та з 32-ма розетками.

 

Ще один цікавий проект – львівська мережа зарядних станцій для електромобілів. Проект передбачає розбудову інфраструктури безкоштовних зарядних станцій для електромобілів з метою популяризації та стимулювання мешканців міста переходити на екологічно чистий транспорт.

 

Усі проекти вже проаналізовані: 13 проектів відхилено, 284 передано на експертизу 16 виконавчим органам. Термін експертизи – 21 календарний день. У нас є 3 тижні, щоб визначитись, чи цей проект можна і треба реалізовувати.

 

Стосовно виконання проектів Громадського бюджету 2017 році: виконано зараз 19 проектів – це третина тих, які реалізовуємо. Є проекти, які є дуже проблемними, зокрема, 3 проекти управління молоді і спорту, 3 проекти по ОСББ», – зазначив начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.

 

Етапи, які проходять проекти, у межах подачі на Громадський бюджет 2018 року:

 

Подання проектів: 15.08.2017 – 15.09.2017 (автор залишає проектну заявку в електронному вигляді або у пунктах супроводу бюджету участі)

 

Розгляд iдей: до 31.10.2017 (виконавчі органи міської ради розглядають проекти. В цей час автори можуть отримати проект на правку)

 

Голосування: до 15.11.2017 (жителi мiста голосують онлайн або у пунктах супроводу Бюджету участi. Автори рекламують та просувають свої проекти, щоб отримати найбiльшу кiлькiсть голосiв)

 

Виявлення переможцiв: до 29.12.2017 (переможцями можуть бути декiлька проектiв, якщо кошти на їх реалiзацiю менше Бюджету участi)

 

Реалiзацiя: 2018 рiк (мiсто в особi міської ради починає втiлювати iдеї. За цим процесом можна стежити онлайн. День за днем мiсто змiнюється на краще завдяки тобi)

 

Інформаційна довідка

 

Громадський бюджет – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них.

Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету міста.

Платформа «Громадський проект» дозволяє брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: охочі подають заявку on-line і відслідковують долю свого проекту прямо на сайті: https://lviv.pb.org.ua/КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ