На канікулах для школярів Львівщини працюватимуть літні табори

Упродовж літа в районах та містах області на базі загальноосвітніх навчальних закладів працюватимуть 479 таборів для школярів. З них 299 пришкільних та 180 мовних. Про це інформують в ЛОДА.

Як повідомили в департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації, у таборах відпочине понад 21 тис учнів (у мовних – 11 813 дітей, у пришкільних – 9 843 дитини).  З місцевих бюджетів галузі освіти районів і міст для організації цих таборів передбачено 520 тисяч гривень.

Тривалість відпочинкових змін у мовних і пришкільних таборах – 14 днів. В основному робота у цих таборах розпочинається з 1 червня і триває до 30 серпня.

Мовні табори мають на меті зацікавити учнів іноземними мовами, удосконалити розмовну мову тощо. У таборах навчальна діяльність поєднується з мистецькою, спортивною, розважальною програмами (з проведенням ігор на свіжому повітрі, конкурсів, екскурсій, інсценізацій, створення проектів).

У області функціонує також 4 освітянських дитячих оздоровчих заклади, підпорядковані органам управління освітою:

– дитячі оздоровчо-відпочинкові заклади управління освіти департаменту гуманітарної політики м. Львова: «Старт» у с. Коростів, «Ватра» у с. Гребенів Сколівського району;

– дитячий позаміський заклад відпочинку «Сокіл» у с. Сасів Золочівського району;

– дитячий центр оздоровлення, відпочинку та туризму “Росинка” у с. Зіболки Жовківського району.

У цих таборах упродовж літа відпочинуть понад 2 тисячі дітей соціально незахищеної категорії.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ