На концерті у Львові гурт «ТІК» зарядив сім’ї учасників АТО та Героїв Небесної Сотні мегапозитивним настроєм

Двогодинний концерт у Львові 7 лютого 2017 року дав улюблений гурт «ТІК». Завдяки розпочатій співпраці соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» із гуртом «ТІК», на виступі Віктора Бронюка побували 90 (!) гостей – волонтери, учасники АТО, їхні дружини та діти, а також сім’ї Героїв Небесної Сотні із Львівщини.

Неймовірно сильна, позитивна та світла енергетика, що панувала в приміщенні Львівського державного цирку, зайнялася вже із першої хвилини виступу справжніх патріотів Української держави – гурту «ТІК». Виконавці оригінального жанру продемонстрували львів’янам чудову програму «Євродвіжн», із якою гастролюють містами України.
Живий звук, виконання щирим та добродушним Віктором Бронюком відомих та нових пісень – по-справжньому зарядили всіх присутніх хорошим настроєм, ще надовго відволікши кожного від буденності.
«Вчителька», «Білі троянди», «Олені» – ці та багато інших популярних пісень від «ТІКу» із радістю підхоплювали глядачі в приміщенні цирку. На завершення виступу Віктор Бронюк виконав одну із своїх найулюбленіших пісень – про любов до рідної Української держави. «Так, я люблю Україну!» – заспівали разом із іншими сім’ї учасників АТО та Героїв Небесної Сотні, гордо підносячи Державний Прапор України!
Від Благодійного товариства «Мій тато захищає Україну», а також від волонтерів, партнерських організацій «Солдатські матері – за нову армію» та «Щаслива родина» щиро дякуємо всім організаторам цього чудового дійства – концерту гурту «ТІК», на якому побували сім’ї наших Героїв! Також висловлюємо вдячність і Віктору Бронюку, який, не зважаючи на втому, радо зустрівся із усіма гостями, щоби зробити на згадку про концерт у Львові спільні фото!

 

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ