На конкурс мікропроектів подали майже двісті пропозицій

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації завершив приймати заявки на конкурс громадських мікропроектів, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

Цьогоріч громадські організації проявили надзвичайну активність та подали майже двісті пропозицій. Кращі з них отримають фінансову підтримку з обласної програми “Молодь Львівщини” та Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства.

 

Перший етап розгляду ініціатив громадськості відбудеться вже цього четверга, 17 березня. Оцінюватиме пропозиції конкурсна комісія у складі представників громадських організацій, Громадської ради при Львівській ОДА та журналістів.

 

Наступним етапом буде відкритий захист проектів за участі представників громадськості та засобів масової інформації.

 

Нагадаємо, 8 лютого 2016 року департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації оголосив два конкурси з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими (молодіжними та дитячими) організаціями та творчими спілками. Для їх реалізації цьогоріч надаватиметься фінансова підтримка з обласної програми “Молодь Львівщини” на 2016-2020 роки (всього передбачено 590 тис грн), а також Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2014-2018 роки (200 тис грн).

 

Проекти (програми, заходи) для участі у конкурсі подавали інститути громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення конкурсу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ