На Личаківському цвинтарні посилять відеонагляд

Як розповів директор ЛКП «Музей-заповідник «Личаківський цвинтар» Михайло Нагай, на території кладовища планують посилити  відеоспостереження. Зокрема, до кінця року планують влаштувати ще три відеокамери, збільшивши їх загальну кількість до 20 одиниць. Зокрема, відеонаглядом планують охопити підхід з боку Марсового поля та Польський військовий цвинтар. Загалом, відремонтовано і всю систему відеоспостереження.

 

 «Додатково укладаємо угоду на встановлення ще 3 камер у місцях перехоплення, тобто, якщо зловмисник попадеться не на першу камеру, то щоб попався на другу. Адже, протягом 2014-2015 років було близько 15 затримань, в більшості випадків допомогли відеокамери. Були випадки, що злочинні, за рішенням суду, покарані, були і тюремні ув’язнення за крадіжки, за спроби крадіжок», – розповів Михайло Нагай.

 

Також він додав, що в цьому році завдяки відеоспостереженню вдалось затримати чоловіка, який викрадав зелені насадження, придбані для озеленення території. «Він викрав і куплені за наші гроші рослини, і на приватному об’єкті висмикнув кілька туй. Його затримали, передали правоохоронним органам, триває слідство. Також було затримано чоловіка в стані наркотичного сп’яніння, який знімав кільця з гробниць. Ми передали його правоохоронним органам, але його чомусь відпустили», – розповів Михайло Нагай.

 

Під відеонаглядом перебувають поховання Героїв АТО та Героїв Небесної Сотні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ19:31, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:07, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:43, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0