На Львівщині 67% дітей отримали щеплення від поліомієліту

За підсумками 3 туру додаткової імунізації проти поліомієліту, в Україні щепленнями охоплені 81,5% дітей віком від 2 місяців до 10 років, повідомили в прес-службі ГУОЗ Львівської ОДА.

 

Рівень охоплення щепленнями проти поліомієліту у Львівській області становить 67,4%. Найвище охоплення зафіксовано у віковій групі 7-10 років, найменше – у дітей до 1 року.

 

В Україні рівень охоплення щепленням проти поліомієліту повинен становити не менше 95%.

 

Вчора, 3 березня 2016 року відбулась відеоселекторна нарада МОЗ України  під головуванням директора Департаменту громадського здоров’я – Світлани  Осташко «Підведення підсумків 3-ох раундів додаткової імунізації дітей проти поліомієліту».

 

У Львівській студії були присутні начальник відділу материнства і дитинства департаменту охорони здоров’я Любомира Кутневич, головний спеціаліст департаменту з епідеміології Наталія Іванченко (Тімко), головний експерт з вакцинопрофілактики Наталія Гончар, головний спеціаліст управління охорони здоров’я ЛМР з педіатрії Богдан Остальський, тренер проекту ЮНІСЕФ «Ефективне консультування з імунопрофілактики» Мар’яна Заремба.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ14:33, вівторок, 20 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:32, вівторок, 20 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0