На Львівщині для дітей-сиріт провели англомовний табір

Вихідними німецька організація “Care in Action – Турбота в дії” провела дводенний табір англійської мови для дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей Львова та Львівської області. Залучили до вивчення табору 75 батьків і дітей. Табір відбувався на території Василіянського Інституту філософсько-богословських студій ім. Йосифа Велямина Рутського.

 

«Два дні – недостатній період, щоб багато вивчити і засвоїти, але двох днів може бути достатньо, щоб створити позитивну мотивацію. Головна мета табору – надихнути його учасників опановувати цю прекрасну мову, яка відкриває нас для світу та відкриває ввесь світ перед нами», – наголосили організатори табору.

 

Програма передбачала інтерактивні заняття і розваги для 5-ти вікових груп, так званий вечір культур, до якого готувався весь табір, та виступи від запрошених гостей. Зокрема британця Фреда Лузаниці, вчителя англійської мови з багаторічним досвідом, який зараз викладає у Мюнхенській міжнародній школі (MIS), англійського філолога Христини Гелети та студентки з Данії Тріне,  які розповідали про роль англійської у сучасному світі та у їхньому житті.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ