На Львівщині для учасників АТО зарезервовано маже 5 тис. га землі

Головне управління Держгеокадастру у Львівській області та органи місцевого самоврядування Львівської області оновили перелік земель, що можуть бути надані учасникам АТО. Станом на 8 вересня зарезервовано 4 950 га, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

Земельні ділянки можуть бути використані для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства.

 

Найбільшу кількість земель землевпорядники зарезервували для надання у власність учасникам  антитерористичної операції у Буському районі – 524 га, Сокальському районі – 481 га, Радехівському районі – 384 га та Жидачівському районі – 381 га, а також  у Бродівському, Дрогобицькому районах зарезервовано понад 300 га.

 

“Працівники територіальних органів Держгеокадастру Львівщини резервують землі для того, щоб всі учасники АТО та їх сім’ї мали можливість отримати земельну ділянку. Для зручності військових ми оперативно оцифровуємо та розміщуємо у відкритому доступі дані про вільні земельні масиви на нашому сайті”, – відзначив Андрій Кавецький, начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

 

Найбільше земель на території Львівської області зарезервовано для ведення особистого селянського господарства – 3374 га, садівництва – 1037 га, будівництва та обслуговування житла – 495 га.

 

Довідка.

На сайті Головного управління Держгеокадастру у Львівській області розміщено необхідну інформацію для учасників АТО, які мають намір отримати земельні ділянки на Львівщині у власність.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ