На Львівщині голови Громадських рад зустрілись для обміну досвідом

Сьогодні, 7 грудня, відбулася зустріч голів Громадських рад Львівщини, участь в якій взяли представники двадцяти районів області. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

В межах зустрічі учасники порушили питання щодо прав та обов’язків членів Громадської ради, залучення експертів різних сфер до вирішення нагальних потреб громадян області, а також підвищення рівня фахівців, що входять до Громадських рад.

 

Представники рад висловили пропозицію організовувати зустрічі із керівниками профільних департаментів задля налагодження ефективної співпраці між владою та громадськістю.

 

«Консолідація, відображення інтересів суспільства та відсутність демагогії – це три кити, на яких мають триматися Громадські ради. Адже такі ради – це не представницький орган влади, а авторитетне об`єднання  людей, що лобіює інтереси сусільства», – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

 

Учасники зустрічі мали змогу поставити свої запитання очільнику області в сфері туризму, медицини, архітектури та інфраструктури і отримати на них відповіді.

 

Окрім того, Громадська рада, що працює при Львівській облдержадміністрації презентувала виконаної роботи за І півріччя.

 

В межах зустрічі відбулася також дискусія та обмін досвідом і пропозиціями.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ