На Львівщині голову районного суду оштрафували за корупцію

У четвер, 29 червня за участі прокуратури Львівської області Галицьким районним судом міста Львова визнано винним голову одного із районних судів області за результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

 

Останній, будучи суб’єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не вживши заходів щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, призначав до розгляду справи щодо притягнення до адміністративної відповідальності, за правопорушення, пов’язані з корупцією та приймав рішення стосовно своїх колег-суддів щодо яких у нього наявний особистий інтерес зумовлений спільною роботою в суді.

 

Відтак, Департаментом захисту економіки Національної поліції України було складено два протоколи про вчинення ним адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.2 ст.172-7 КУпАП (вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

 

За наслідками судового розгляду адміністративних справ суддю визнано винним та застосовано стягнення у вигляді штрафу в сумі 6,8 тис грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ