На Львівщині говорили про енергетичну самодостатність територіальних громад

26 липня, представники паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА взяли участь в круглому столі «Енергетична самодостатність територіальних громад у Львівській області». Про це інформують в ЛОДА.

На засіданні учасники обговорили стан забезпечення енергетичної самодостатності територіальних громад області, створення робочої групи для визначення можливостей використання наявного потенціалу та залучення бізнесових структур.

Начальник управління енергозбереження департаменту ПЕК та енергозбереження ЛОДА Андрій Якубовський поділився із присутніми досвідом організації роботи з ефективного використання енергетичних ресурсів, як складової частини сталого розвитку Львівської області.

Також учасники обговорили стан, перспективи розвитку альтернативної та відновлюваної енергетики на Львівщині та використання нетрадиційних джерел енергії.

Організатори семінару: ГО «Ліга ділових кіл паливно-енергетичного комплексу»Львівська обласна державна адміністраціяГромадська рада при ЛОДАГромадська експертно-аналітична група з розвитку ПЕК ЛьвівщиниТОВ «ЕКО-ОПТІМА», ТОВ «Ліг Агро»Національний університет «Львівська політехніка».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ