На Львівщині графіки відключень є, але вказівки ще немає

Станом на 15.00 16 лютого до ПАТ «Львівобленерго» не поступало інформації про введення «віялових» чи аварійних відключень на Львівщині. Про це повідомив сьогодні, 16 лютого, під час брифінгу головний диспетчер – начальник центральної диспетчерської служби ПАТ «Львівобленерго» Олег Халавка. Повідомила прес-служба ПАТ «Львівобленерго».

 

«На даний момент ми не маємо жодної офіційної інформації і не застосовуємо будь-яких графіків аварійних вимкнень або погодинних вимкнень. Ці графіки розроблені, затверджені і готові до застосування. Але окремого розпорядження від НЕК «Укренерго», що їх потрібно готувати до роботи, ми не маємо», — розповів Олег Халавка.

 

Як пояснюють енергетики, надзвичайна ситуація в енергетиці не означає, що одразу ж автоматично будуть вимкнення електроенергії. Надзвичайні заходи спрямовані насамперед для збільшення обсягів виробництва електроенергії, оптимізації роботи електоростанцій тощо.

 

Якщо ж вимкнень уникнути не вдасться, ПАТ «Львівобленерго» повідомлятиме про них через засоби масової інформації та веб-сайт компанії .

 

«Графіки аварійних вимкнень застосовується у випадку аварійної ситуації. Вони можуть бути введені в дію за командою диспетчера НЕК «Укренерго» і мають бути виконані за 15 хвилин. Точного часу, на скільки вони будуть застосовані, немає. Також є ще графіки погодинних вимкнень. Про їх введення нас мають повідомити за три доби, а ми, в свою чергу, за добу повідомимо мешканців через засоби масової інформації і наш офіційний сайт», — розповів Олег Халавка.

 

Нагадаємо, що через брак вугілля на теплових станціях в Об’єднаній енергетичній системі України виник дефіцит електричної потужності в години максимального навантаження.

 

Тож енергетики звертаються до мешканців міста Львова та області з проханням не вмикати без потреби потужні побутові електроприлади вранці з 8 до 10 та  ввечері з 20 до 22 (години найбільшого споживання електричної енергії).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ