На Львівщині ліквідували два митні пости

З метою оптимізації структури Львіської митниці ДФС ліквідовано митні пости «Городок» та «Скнилів». Натомість їх повноваження в повному обсязі покладено на новостворені підрозділи відділів митного оформлення № 1, № 2 та № 3 Львівської митниці ДФС, повідомили у ГУ ДФС у Львівській області.

 

Для забезпечення цього керівництво Львівської митниці ДФС видало наказ «Про делегування окремих повноважень керівникам відділів митного оформлення».  Ним, зокрема вказано, що з метою оперативного проведення митних процедур та виконання митних формальностей, що здійснюються в зоні діяльності Львівської митниці ДФС, уповноважено начальників цих підрозділів, їх заступників та осіб, які виконують їх обов’язки, самостійно здійснювати розгляд документів та приймати рішення з питань здійснення митних формальностей, визначених в додатку  до цього наказу.

 

Тож суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, які здійснювали митне оформлення товарів у митних постах «Городок» та «Скнилів», і надалі можуть здійснювати операції з товарами не зважаючи на структурні зміни митниці. Своєю чергою керівництво Львівської митниці вживатиме всіх заходів  у напрямі створення сприятливих умов для роботи суб’єктів господарювання, зокрема їх комфортного,  швидкого та прозорого  обслуговування.

 

Як відомо, наказом ДФС від 24.02.16, з метою оптимізації структури Львівської митниці ДФС ліквідовано митні пости “Городок ” та “Скнилів”КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ