На Львівщині медиків навчали ефективній комунікації та лідерству

Днями на Львівщині відбулася третя сесія Школи успішного медичного менеджера. Проведення заходу ініціював департамент охорони здоров’я Львівської ОДА за підтримки субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області». Співорганізатором заходу виступило Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ, проект U-LEAD, який сфокусований на впровадження реформ децентралізації в Україні.

 

«Цього року на сесії були присутні тренери високого класу. Адже народження керівників нової якості – це неймовірно складний і водночас цікавий, творчий процесс», – зазначила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.

 

Під час проведення Школи, медиків навчали ефективної комунікації, ділової української мови, мистецтву ведення переговорів, фандрайзингу, управлінню командою, лідерству, а також детально ознайомили з можливостями і ризиками автономізації лікарень та впровадження реформ в галузі охорони здоров’я на прикладі Хорватії.

 

Експерти в галузі комунікацій проводили майстер-класи щодо правильного ведення інтерв’ю, дебатів, публічних виступів, панельних дискусій. Відбувалась постійна робота в групах, де учасники почергово демонстрували свої знання та навички.

 

Після інтенсивного та активного навчання в Школі учасникам вручили сертифікати. Сесія завершилась екскурсією до музею «Садиба Івана Франка» у селі Нагуєвичі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ