На Львівщині підбили підсумки обласних спортивних змагань

В управлінні фізичної культури та спорту підбили підсумки обласних комплексних спортивних змагань 2017 року за програмою ХХVІ спортивних Ігор Львівщини, Х обласних Ігор ветеранів спорту та ІІІ спортивних Ігор серед людей з інвалідністю.

 

Такі традиційні комплексні спортивно-масові змагання за участю збірних команд міст обласного значення, районів та ОТГ (цьогоріч вперше) Львівської області проводить управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації за активної участі обласних центрів «Спорт для всіх», «Інваспорт», обласної Асоціації ветеранів спорту, обласних федерацій з видів спорту та відділення НОК України у Львівській області.

 

Ігри Львівщини-2017, спрямовані на популяризацію фізичної культури та спорту, залучення населення області до регулярних занять різними видами спорту, пропаганду здорового способу життя, складалися з 18 видів програми (лижні перегони, плавання, гирьовий спорт, армспорт, легкоатлетичний крос, стрітбол (баскетбол 3х3, чол., жін.), футбол (жін.), бадмінтон, пляжний волейбол (чол., жін.), волейбол (чол., жін.), настільний теніс, шашки, шахи, спортивний туризм, змагання спортивних сімей «Мама, тато і я – спортивна сім’я») й відбулися у спільному форматі проведення в категоріях «Дорослі спортсмени» (віком від 18 років та старші) – 12 видів програми; «Ветерани спорту» (віком 40 років і старші) – 7 видів програми та «Спортсмени з інвалідністю» (особи з вадами зору, слуху та ураженнями опорно-рухового апарату).

 

У відбіркових чемпіонатах міст та районів змагалося близько 37 тисяч учасників. У фінальній обласній стадії змагань взяли участь 1 723 спортсмени (з них 165 осіб з інвалідністю) та представники збірних команд усіх районів та міст обласного значення Львівщини.

 

Найактивнішими учасниками Ігор серед районів виявилися команди Сокальського (17 видів; XXVІ ігри – 1 місце, X Ігри ветеранів спорту – 1 місце), Жовківського (16 видів; XXVІ ігри – 3 місце, X Ігри ветеранів спорту – 2 місце, ІІІ Спортивні ігри серед людей з інвалідністю – 7 місце), Пустомитівського (16 видів; XXVІ ігри – 2 місце, X Ігри ветеранів спорту – 8 місце) районів, а серед міст Червоноград (15 видів; XXVІ ігри – 1 місце), міст Новий Розділ (16 видів; XXVІ ігри – 2 місце, X Ігри ветеранів спорту – 1 місце, ІІІ Спортивні ігри серед людей з інвалідністю – 1 місце) та Самбір (14 видів; XXVІ ігри – 3 місце, X Ігри ветеранів спорту – 2 місце).

 

Найменш активними виявилися представники Золочівського району (1 вид) та міст Трускавця (3 види) та Львова (3 види). Команди міста Червонограду зовсім не брала участі в іграх ветеранів спорту.

 

Вперше цьогоріч до участі в Іграх Львівщини було запрошено збірні команди ОТГ, з поміж яких відгукнулися й взяли активну участь збірні команди чотирьох громад: Грабовецька (4 види), Судовишнянська (3 види), Жовтанецька (2 види), Воле-Баранецька (1 вид).

 

Доцільно відзначити активізацію і структуризацію спортивного руху в системі «Інваспорт» в Кам’янсько-Бузькому, Буському, Стрийському районах та в містах Новий Розділ, Моршин, Стрий.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:31, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:30, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0