На Львівщині підприємство заборгувало місцевому бюджету понад 650 тисяч гривень

Cудом підтверджено законність позовних вимог Дрогобицької місцевої прокуратури про стягнення до місцевого бюджету понад 630 тис грн. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Львівським апеляційним адміністративним судом залишено в силі постанову Львівського окружного адміністративного суду, якою задоволено позов керівника Дрогобицької місцевої прокуратури, поданого до Товариства з обмеженої відповідальністю про стягнення податкового боргу в сумі 630 тис грн по орендній платі за землю.

Зазначимо, що вказаний позов судом задоволено ще у вересні 2016 року, однак не погодившись з позицією прокуратури, відповідач оскаржив рішення суду першої інстанції в апеляційному порядку.

Завдяки принциповій позиції прокуратури апеляційну скаргу відповідача відхилено, а рішення суду першої інстанції залишено без змін.

Крім того, Дрогобицької місцевою прокуратурою уже в поточному році в інтересах Бориславської міської ради подано позовну заяву до Господарського суду про розірвання з підприємством – боржником договору оренди з земельної ділянки площею 0,5319 га та вартістю більше 1, 6 млн грн у зв’язку з систематичною несплатою плати за землю та повернення її у комунальну власність. Крім того поставлено питання про стягнення з суб’єкта господарювання такого боргу в сумі понад 100 тис грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ