На Львівщині підвели підсумки Різдвяної школи для дітей з Лисичанська

З 5 по 10 січня 2017 року капелани та волонтери Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ за фінансової підтримки Союзу Українок Америки проводили Різдвяну школу для 46 дітей з міста Лисичанськ, Луганської області, яка проходила у приміщенні Львівської Духовної Семінарії Святого Духа в смт. Рудно. Про це інформує Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ.

Впродовж цих днів діти ознайомились з традиціями святкування Різдва на Західній Україні, вивчали колядки, готувалися до Святої Вечері, брали участь у різних майстер-класах, мандрували Львовом, Жовквою, відвідали Крехівський монастир ОО Василіян, переглядали різноманітні Вертепи та Різдвяні сценки.

Зокрема, щодня капелани із гостями з Луганщини молилися Божественну Літургію, організовували духовні бесіди, катехизації та провадили тематичні вечірні молитви.

Капелани та волонтери щиро вдячні усім хто долучився до організації та проведення Різдвяної школи для дітей з Лисичанська. А особливо Союзу Українок Америки за фінансову підтримку, аніматорам МоКаДо за теплий прийом в м. Жовква, керівникам та персоналу “Цісам” та “Парк” за смачний та ситний обід, директору Музею народної архітектури та побуту у Львові ім. блаженного священномученика Климентія Шептицького.

“Різдвяна школа” – це акція, яку “ЦОС” проводить для дітей з шкіл-інтернатів, дітей-сиріт, дітей і складними життєвими обставинами м. Львова, Львівщини і не тільки. Для дітей, які потребують домашнього тепла, обіймів та любові. Для дітей, які прагнуть сповна відчути Народження Нашого Спасителя. Щорічно капелани та волонтери Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ організовують цікаву програму та закликають підтримати цей проект.

Довідка. Союз Українок Америки (СУА) є найбільшою та найстарішою українською крайовою жіночою організацією Сполучених Штатів Америки. Як вказано на сайті цього об’єднання, їхньою метою є повідомляти світу про події на рідних землях, допомагати Батьківщині морально й матеріально, сприяти збереженню української ідентичности, культурної і мистецької спадщини, народних традицій в еміграції. За фінансової підтримки Союзу Українок Америки минулого року вже відбулося кілька таборів для дітей учасників АТО та сиріт, а також днів духовної віднови для сімей учасників АТО, які організовували Центр Військового Капеланства, Центр Студентського Капеланства та Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ