На Львівщині планують засіяти та засадити майже 647 тис га землі

На Львівщині активно готуються до весняно-польових робіт. Зокрема, у 2016 році аграрії області планують засіяти та засадити майже 647 тис га. Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Наталія Хмиз під час наради голови Львівської ОДА Олега Синютки з керівниками РДА та міст обласного значення у середу, 16 березня, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

За її словами, ще восени аграрії посіяли майже 189 тис га озимих зернових культур, а також понад 40 тис га озимого ріпаку. Ярих культур хлібороби планують засіяти на площі у 352 тис га. Окрім того, аграрії мають намір посадити картоплю на площі у 95 тис га, овочів – 25 тис га та кормових культур – 32 тис га.

“Сільськогосподарські підприємства області в середньому забезпечені мінеральними добривами на 70%, – зазначила Наталія Хмиз. – Найкраща ситуація у Стрийському, Буському, Жовківському, Радехівському, Золочівському, Бродівському, Перемишлянському, Старосамбірському районах. Усі підприємства у цих районах практично повністю забезпечені добривами. Проте у Кам’янка-Бузькому, Городоцькому, Миколаївському, Пустомитівському, Сокальському, Дрогобицькому, Яворівському, Жидачівському, Мостиському, Самбірському ситуація значно гірша: аграрії мають міндобрив лише 50% від загальної потреби”.

Голова ЛОДА доручив керівникам районів переглянути резерв незадіяних земель сільськогосподарського призначення. “Земля в області має бути максимально та ефективно задіяною, – наголосив Олег Синютка. – Особливо керівникам районів слід звернути увагу на земельні ділянки, які освоєні, але офіційно не оформлені, і перевірити на яких правах вони використовуються”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ