На Львівщині поновили розгляд справи про незаконні вирубки

За касаційною скаргою прокуратури Львівської області призначено новий розгляд у справі стосовно інженера лісгоспу, через недбалість якого незаконно вирубано деревини на суму більше 3,5 млн грн, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

 

Нагадаємо,  що у лютому 2016 року  Старосамбірським районним судом Львівської області інженера охорони і захисту лісу одного з лісгоспів Старосамбірського району визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України за фактом службової недбалості, внаслідок чого лісовому господарству спричинено шкоду на загальну суму більше 3,5 млн грн.

 

В подальшому, за результатами розгляду апеляційної скарги захисника останнього, апеляційним судом Львівської області прийняв рішення про закриття кримінального провадження відносно інженера у зв’язку із відсутністю в його діях складу кримінального правопорушення.

 

Однак, не погоджуючись з рішенням суду апеляційної інстанції, прокурор у кримінальному провадженні оскаржив останнє в касаційному порядку.

 

Зазначимо, що колегією суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ доводи прокурора, викладені у касаційній скарзі, визнано обґрунтованими, таку повністю задоволено, а ухвалу апеляційного суду Львівської області скасовано.

 

Наразі у провадженні призначено новий розгляд у суді апеляційної інстанції.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ