На Львівщині посилять заходи із запобігання пожеж у екосистемах

Сьогодні, 22 серпня,  під час засідання оперативного штабу ДСНС щодо заходів із запобігання та протидії масовим пожежам у лісових масивах, на торфовищах та сільгоспугіддях, Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко доручив посилити превентивні заходи із запобігання пожеж.

 

«Ми маємо посилити роботу з превентивних заходів. Це в першу чергу питання спільного патрулювання, організованого на рівні голів ОДА, з представників МВС, ДСНС, екологів, волонтерів», – зазначив Геннадій Зубко.

 

Відтак, найбільшу кількість пожеж зафіксували у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Херсонській, Миколаївській, Київській, Житомирвській областях.

 

Віце-прем’єр також додав, що останнім часом зросла кількість і навмисних підпалів.

 

За словами Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна, не зважаючи на те, що ситуація є доволі складною, її вдається контролювати.

 

Зазначимо, що кількість пожеж по Україні збільшилася удвічі, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Площі, охоплені вогнем збільшились в 1,8 рази.

 

21 серпня на території Львівської області зафіксували 2 події, пов’язані із пожежами у природних екосистемах (пожежі сухої трави), загальною площею 0,105га, які своєчасно ліквідували.

 

Нагадаємо, що Львівська ОДА подала пропозиції щодо збільшення штрафів за підпал сухої трави.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ