На Львівщині презентували фільм німецького режисера «Енергія для змін»

Сьогодні, 4 липня, в актовій залі Національного університету “Львівська політехніка” відбувся прем’єрний показ фільму «Енергія для змін», створеного відомим німецьким режисером Карлом A. Фехнером. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

“Відновлювальна енергетика для Львівщини є  одним із пріоритетів в роботі на території всієї області, а також, що найважливіше, для домогосподарств. Дуже приємно, що ми перетворюємо вітер, сонце, воду в енергію і розвиваємо цю галузь. Сьогодні більше 100 мільйонів євро інвестовані у відновлювальні джерела енергії, майже 240 домогосподарств Львівщини мають свої сонячні електростанції, які акумулюють енергію не лише для себе, а також подають її на ринок. Багато проектів розвиваються на території області за участю наших партне6рів ЄБРР, приватних інвестицій. Це ми бачимо по тих проектах, які реалізуються. Завдяки активним і небайдужим людям, відновлювальна енергетика стає дедалі поширенішою. І це наш спільний внесок у розбудову та безпеку країни. Завдяки нашим Героям ми зупинили російську навалу, завдяки поступальним діям Уряду і Президента України маємо міцну армію. Але нам зараз важливо, щоб кожен на своєму місці робив правильні речі”, – наголосив Ростислав Замлинський.

 

У межах показу також відбулась дискусія за участю відомої української співачки і громадської діячки Руслани Лижичко, президента Energy Watch Group Ханса-Йозефа Фелля, режисера кінострічки Карла A. Фехнера, члена ради Німецько-Українського форуму Євгена Михальченка.

 

“Наша енергетична свобода є місією кожної людини, якщо ми хочемо бути незалежними. Наша країна має великий потенціал чистої енергії. Нам потрібно відмовитись від енергії олігархів, ми вміємо використовувати ресурс землі і віддавати, що їй належить”,- зазначила Руслана Лижичко.

 

У режимі онлайн до заходу приєдналися студенти і викладачі університетів Херсона, Вінниці, Харкова та Франкфурта-на-Одері.

 

Режисер фільму Карл A. Фехнер наголосив, що фільм створений щоб донести до глядача важливість екологічної енергії.

 

“Мир і екологія поєнуються і я радий, що у вашій країні презентуємо цей фільм, для мене він є взірцем. Ви показали, що силою супротиву можна досягти змін у країні. І кожен зможе перейняти у своє життя те, що побачить у фільмі”, – зазначив Карл А.Фехнер.

 

Захід відбувся з метою мотивувати молодих людей до активної участі у впроваджені відновлювальної енергетики та продемонструвати привабливість такої освіти. Під час дискусії студенти мали змогу звернутися до очільників компаній, які працюють у галузі відновлюваної енергетики, для налагодження контактів та діалогу на цю тематикуКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ