На Львівщині протягом місяця можна здати зброю і боєприпаси

Громадяни мають можливість добровільно звернутися у підрозділи поліції, щоб здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, що зберігаються незаконно, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції області.

 

Місячник добровільної здачі зброї на Львівщині триватиме з 1 по 31 квітня та проводиться з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також профілактики злочинів з їх використання, виявлення та перекриття каналів надходження у кримінальне середовище.

 

Під час місячника мешканці можуть звернутись в органи внутрішніх справ (у відділи, відділення поліції або безпосередньо до працівників поліції) та здати зброю, спецзасоби, боєприпаси чи вибухові речовини, що зберігались у них неналежним чином – без дозволів, реєстрації тощо.

 

«Усі мешканці Львова та області, які протягом місячника здадуть незареєстровану зброю, уникнуть кримінальної відповідальності за її зберігання. Якщо поліцейські самі вилучать у них зброю, то власникамдоведеться відповідати відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України. У випадках, коли громадяни добровільно здадуть зброю, вони зможутьзареєструвати її та отримати у користування», – повідомив начальник відділу дозвільної системи Головного управління Національної поліції у Львівськійобласті підполковник поліції Віктор Катерина.

 

У деяких випадках (в основному це стосується мисливської зброї), громадянинавіть можуть легалізувати таку зброю і користуватись нею в подальшому на законних підставах.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ