На Львівщині проводять заочне досудове розслідування умисного вбивства

У Львові до чоловіка, підозрюваного в умисному вбивстві застосують заочне досудове розслідування. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Шевченківським районним судом м. Львова задоволено клопотання процесуального керівника Львівської місцевої прокуратури №2 про здійснення спеціального досудового розслідування стосовно особи, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство).
У 2011 році обвинувачений на ґрунті особистих неприязних відносин, з метою вбивства потерпілого наніс йому два удари ножем внаслідок чого останній помер.
За результатами зібраних доказів вказаному громадянину було повідомлено про підозру у вчиненні умисного вбивства за ч.1 ст.115 КК України.
Однак в подальшому досудове розслідування було зупинено у зв’язку з оголошенням підозрюваного в міжнародний розшук.
З огляду на те, що він по теперішній час ухиляється від слідства та суду, отже притягнути його до кримінальної відповідальності в загальному порядку, передбаченому чинним кримінально-процесуальним законодавством, не вбачається можливим, слідчий суддя дійшов до висновку про наявність підстав про надання дозволу на здійснення щодо нього спеціального досудового розслідування.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ