На Львівщині розпочалась реорганізація лабораторій ветсанекспертизи

На Львівщині розпочалась реорганізація лабораторій ветсанекспертизи ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області. Про це інформує ЛОДА.

Відтепер усі лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи області переводяться у склад двох акредитованих – Міжрайонної лабораторії у Пустомитах та Львівської регіональної лабораторії.

Як зазначив, сьогодні, 26 липня, під час брифінгу перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зміни в установі покращать якість та своєчасність надання послуг бізнесу, а також запобігти проявам корупції.

«Перш за все це можливість надавати якісні послуги, адже лабораторії входитимуть в склад обласних лабораторій, повноваження яких поширюється на територію всієї області. Відтак, вони зможуть збільшити кількість послуг, які будуть надавати власне ці безпосередні лабораторії на ринках», – наголосив Ростислав Замлинський.

Також він додав, що реорганізація лабораторії ветсанекспертизи –  це і відкритість та доступність для бізнесу, адже робота організована таким чином, щоб допустити якомога менше проявів корупції з боку тих чи інших людей.

За словами заступника начальника Головного управління Держспоживслужби у Львівській області Ростислава Волошина, упродовж півроку лабораторії вже провели 100 тисяч досліджень.

Відтак, в реалізацію недопущено 500 кг мяса, 2 тонни молока, 33 тонни овочів та фруктів.

Штатна чисельність працівників лабораторій не змінитьсся, однак вони пройдуть атестацію, яка розпочнеться 30 серпня.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ