На Львівщині розпочалась серія вишколів для молоді «Вовча стежа»

На Львівщині розпочалась серія вишколів національно-патріотичного та спортивного виховання молоді «Вовча стежа», яку організовують ГО «Граніт» за підтримки громадських організацій Львова і Дрогобича та управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Перший вишкіл відбувся 28-31 жовтня у Миколаївському районі, у якому взяло участь понад 30 підлітків із Львівщини.

Як зазначають організатори, такі заходи мають на меті стати інструментом позашкільного виховання старшокласників та містять практичний аспект на противагу лекціям. У програмі заходу були заняття з мінної безпеки, основ поводження зі зброєю, екстремальної психології, спортивного орієнтування тощо.

«Ми не прагнемо дублювати школу чи армію, бо це недоцільно і неможливо, але робимо акцент на безпеці, лідерстві, спеціальній психології через змагання і активний відпочинок водночас. Програма заходів частково поєднує фрагменти уроків Захисту України у школах та змістовне дозвілля без шкідливих звичок», – коментує один з організаторів Андрій Мочурад.

Наступний вишкіл планують провести в кінці листопада, куди запрошують не тільки старшокласників, а й студентську молодь. Заняття для школярів безкоштовні.

Організатори запрошують долучатись вчителів та охочих стати інструкторами вишкільних заходів, щоб поширити методику таборів-інтенсивів у школах Львова та області.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ