На Львівщині скасували 6 виправдувальних вироків

На Львівщині за втручання прокуратури скасовано 6 незаконних виправдувальних вироків суду, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

 

Зокрема, за апеляційною скаргою органів прокуратури Львівської області скасовано вирок Бродівського районного суду, яким безпідставно виправдано приватного підприємця, що обвинувачувався у шахрайських діях та підробці документів, а саме у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 3 ст.190, ч. 1 та ч. 4 ст.358 КК України.

 

Останній, усупереч умовам договору, укладеного з відділом освіти Бродівської райдержадміністрації, поставив у школи району 1400 тонн неякісного вугілля, завдавши такими діями збитків на загальну суму майже 115 тис грн.

 

Прокурором доведено, що районним судом під час ухвалення зазначеного виправдувального вироку стосовно підприємця допущено істотні порушення вимог кримінального процесуального закону. Відтак, Апеляційний суд Львівської області погодився з позицією прокуратури та скасував вирок, а кримінальне провадження скерував на новий судовий розгляд.

 

Також, судом касаційної інстанції з ініціативи прокуратури Львівської області, скасовано ухвалу апеляційного суду Львівської області, якою залишено без змін виправдувальний вирок стосовно жителя Золочівського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення за ч.3 ст. 186 КК України. Досудовим розслідуванням встановлено, що вказаний громадянин проникнув у помешкання пенсіонерки та, погрожуючи їй фізичною розправою, пограбував. На цей час кримінальне провадження стосовно нього скеровано на новий апеляційний розгляд.

 

Загалом, завдяки принциповій позиції органів прокуратури Львівщини цьогоріч скасовано 6 незаконних виправдувальних вироків та призначено новий судовий розгляд у цих справах.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ