На Львівщині стартував конкурс проектів з газифікації населених пунктів

У Львівській обласній державній адміністрації розпочався відбір інвестиційних проектів у рамках реалізації Програми газифікації населених пунктів області на 2016 – 2018 роки. Конкурс триватиме до 27 квітня. Про це повідомили у департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА.

 

Для участі у відборі органи місцевого самоврядування можуть подавати проекти щодо завершення розпочатого будівництва підвідних газопроводів до населених пунктів області, першочергово з будівельною готовністю понад 50%.

 

Обов’язковою умовою конкурсу є співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел у розмірі не менше 10% до коштів обласного бюджету.

 

Для участі слід подати:

 

інформаційну картку проекту;
затверджену в установленому порядку проектно-кошторисну документацію в цінах поточного року;
копію позитивного експертного звіту державної будівельної експертизи, проведеної в поточному році;
документ про затвердження проектно-кошторисної  документації;
рішення органу місцевого самоврядування або довідки суб’єкта господарювання про підтвердження співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел фінансування;
довідку про кількість населення, що проживає на території якої реалізується проект та додаткову кількість населення, якій планується надання послуг з газопостачання при реалізації зазначеного Проекту.

 

Документи на конкурсний відбір відповідно до затвердженого Порядку прийматиме департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації до 18:00 години 27 квітня, за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 6 (ІІІ поверх).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ