На Львівщині створили перший сільський центр фізичного здоров’я “Спорт для всіх”

Днями на базі Наконечнянської сільської ради Яворівського району утворили перший у Львівській області сільський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” як окрему спеціалізовану бюджетну організацію. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

“Ця спеціалізована бюджетна організація пропагує фізкультурно-оздоровчу та спортивну діяльності населення за місцем проживання. Такий центр покращуватиме умови реалізації прав сільських мешканців на заняття фізичною культурою і спортом та підвищення рівня їх фізкультурно-оздоровчої роботи”, – зазначила заступник начальника управління Оксана Вацеба.

За її словами, новий центр популяризуватиме заняття фізичною культурою і спортом та ведення здорового способу життя серед всіх вікових груп та верств сільського населення, особливо – дітей та молоді. “Спорт для всіх” також створюватиме умови для систематичної рухової активності, проводитиме акції з залученням всіх категорій та вікових груп населення до занять фізичною культурою та спортом, а також спортивні змагання, свята і фестивалі, навчання, круглі столи тощо.

Зазначимо, центр утворено за активної підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та обласного центру «Спорт для всіх». Директором центру призначили Степана Проказу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ