На Львівщині судитимуть анастезіолога, через дії якого в реанімації помер неповнолітній хлопчик

Радехівська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно лікаря-анастезіолога. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Радехівською місцевою прокуратурою затверджено обвинувальний акт відносно одного із лікарів-анестезіологів Бродівської центральної районної лікарні, який підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 140 КК України, тобто неналежному виконанні своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому.
Досудовим розслідуванням встановлено, що з вини вказаного медика, в результаті неналежно проведених ним медичних маніпуляцій в квітні 2016 року у реанімаційному відділенні лікарні помер неповнолітній хлопчик. Висновками експертизи повністю доведено причиновий зв’язок між смертю дитини та неналежним наданням їй медичної допомоги вказаним лікарем.
За вчинення такого злочину лікареві загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавленням волі на строк до 3 років із позбавленням права займатися відповідною діяльністю на строк до 3 років.


КоментаріАнатолий коментує:
19:30, понеділок, 27 березня 2017
 

Є питання. Не знаю матеріалів справи, але технічне забезпечення в районних поліклініках не дотягує до забезпечення моргу. То цікаво знати хто адвокат в анестезіолга. І яка вчорту коміссія яка доказала те. що взагалі недоказуемо!!!
Винуватий може тільки районне управління охорони здоровя, з ньго і відшкодування. Хто до вас анестезілогом піде. Відбувайлика рішили посадити!!!! Батькам співчуття, та терпіння в розслідування справи.

Док коментує:
19:38, понеділок, 27 березня 2017
 

Як звати анестезіолога?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ