На Львівщині у межах проекту “500 успішних господарств” створили 8 кооперативів

У 2016 році на Львівщині розпочали реалізацію проекту “500 успішних господарств”. У його межах минулоріч вже зареєстровали 8 кооперативів та ще 2 на перебувають стадії реєстрації. Вони об’єднали 150 особистих селянських господарств, виробників овочів та ягід. Про це у понеділок, 30 січня, повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Наталія Хмиз під час звіту про виконану роботу, інформує прес-служба ЛОДА.

 

“Проект “500 успішних господарств” має на меті стимулювання виробництва дрібними виробниками сільськогосподарської продукції в області. За три роки, протягом яких триватиме його реалізація, на території області планують освоїти 1000 га землі та створити 500 успішних сімейних домогосподарств”, – розповіла Наталя Хмиз.

 

За її словами, торік в області започаткували практику проведення “мандрівних” ярмарків “Добрі традиції Галичини” задля доступу виробників до ринку збуту, а споживачів – до якісної продукції за цінами виробників. Провели на Львівщині загалом 21 ярмарок. А упродовж 23 грудня – 22 січня біля ОДА працював різдвяний ярмарок. На цих ярмарках виробники мали змогу представити молочну, мясну, органічну продукцію, мед, овочі, фрукти, солодощі.

 

Також торік Львівщина була ареною проведення і низки міжнародних та всеукраїнських заходів. Зокрема, на території області відбулися Міжнародний форум “АГРОПОРТ Захід 2016″, участь в якому взяли 150 компаній із 13 країн; пленарне засідання “Агропродукція – прорив на зовнішній ринок” у межах XVI Міжнародного економічного форуму “Львівщина – фабрика Європи”; Міжнародні конференції “Роль і місце Аграрних палат у розвитку сільських територій. Європейський досвід”, “Підвищення інформованості та оцінка потенціалу валоризації високоякісних харчових продуктів у Львівській області” у рамках французького проекту; Міжнародна агропромислова виставка “EuroAGRO” та перша дводенну національну аграрна конференція “Мільйон із гектара”, яка зібрала майже 400 професіоналів і новачків аграрного бізнесу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ