На Львівщині відбудеться змагання екстрених бригад

Упродовж 18-20 лютого на спортивній базі “Тисовець”, що у Сколівському районі, триватиме перший зимовий Всеукраїнський чемпіонат бригад екстреної швидкої медичної допомоги. За першість змагатимуться близько тридцяти екіпажів з усієї України. Також участь у чемпіонаті візьмуть й екіпажі медиків з Польщі, Угорщини, Румунії та Литви. Про це повідомив директор Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрій Пацюрко. Повідомила прес-служба ЛОДА.

“Цей захід дозволить на практиці показати рівень надання екстреної медичної допомоги в Україні, обмінятись інформацією та досвідом з аналогічними службами інших країн. Також він дасть можливість реально відпрацювати дії медперсоналу України та сусідніх держав”, – розповів Юрій Пацюрко.

З його слів, за роботою карет швидкої медичної допомоги під час змагань спостерігатиме кваліфікована бригада арбітрів. Зокрема, судді оцінюватимуть вміння організувати роботу медперсоналу на місці виклику, орієнтування на місцевості, якість та швидкість надання екстреної медичної допомоги, співпрацю із працівниками державної служби надзвичайних ситуацій, військовими медиками та поліцейською службою, а також водійську майстерність.

Переможців визначають за сумою набраних балів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ