На Львівщині відбудуться зміни в перевезенні пільговиків

Як повідомили Гал-інфо в прес-службі Асоціації перевізників Львівщини, із 15 квітня 2016 року на Львівщині відбудуться зміни в перевезенні пільговиків

 

Згоди дійшли Львівська облдержміністрація і перевізники регіону. Оскільки бюджет країни (зокрема президент ветував відповідний закон) і місцеві кошториси не передбачають фінансів для компенсацій перевізникам за пільгові перевезення , то влада і АТП домовилися возити на приміських і міжміських маршрутах БЕЗКОШТОВНО чотири категорії пільговиків, а саме:

 

- учасників бойових дій (інвалідів війни (АТО));
– членів сімей загиблих в АТО;
– інвалідів першої групи загального захворювання ;
– інвалідів першої групи по зору із особою, що супроводжує;

 

Надання послуг з пільгових перевезень іншим категоріям громадян ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ за умови сплати ними 50% вартості проїзду.

 

Такий порядок діятиме до введення адресної грошової допомоги на транспортні послуги соціально незахищеним категоріям громадян, але не довше, ніж до 31 грудня 2016 року.

ДОВІДКА:

24 березня провели екстрене засідання ради Львівського обласного страйкового комітету автотранспортної галузі. Причина – бездіяльність влади у вирішенні проблеми пільгових перевезень і відшкодування втрат перевізникам.

Чиновникам поставили категоричну вимогу – розрахуватися із перевізниками за проїзд пільговиків і навести лад із такими перевезеннями в області.

Нагадуємо, що раніше на конференції представників трудових колективів автотранспортних підприємств було прийнято рішення про обмеження пільгових перевезень автомобільним транспортом з 8 лютого цього року. Представники Львівської ОДА та Львівської облради звернулись до автопідприємств, щоби утриматися від таких дій. Чиновники пообіцяли: в найкоротші терміни проблему пільгових перевезень в області вирішать. Згідно рішення конференції, до 1 квітня 2016 року влада мала б розставити всі крапки над “і”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ