На Львівщині відзначили 100-річчя дипломатичної служби України

Сьогодні, 20 грудня, відбувся урочистий захід з нагоди 100-річчя дипломатичної служби України. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

«Сьогодні, як і 100 років тому, українська держава зіткнулася з певними викликами. Вони були зумовлені певними геополітичними процесами, які відбувалися тоді. Підписання  Законопроекту про створення Генерального секретарства міжнародних справ – не лише підтверджує той факт, що ми прагнемо будувати свою країну, але й про те, що ми знаємо, як це робити – з точки зору міжнародного права та практики, що існує в цивілізованому суспільстві. Сьогодні перед нами стоїть багато викликів, але наше спільне завдання – відстоювати інтереси нашої держави та наших громадян за кордоном», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА  Ростислав Замлинський.

 

Представник Міністерства закордонних справ України у Львові В’ячеслав Войнаровський наголосив на внеску дипломатичної служби України у розбудову української державності та захист суверенітету і територіальної цілісності України.

 

У свою чергу, Надзвичайний та Повноважний Посол України, декан факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка Маркіян Мальський закцентував увагу присутніх на внеску Львівської школи міжнародних відносин у розвиток дипломатичної служби України.

 

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм і з нагоди 100-річчя дипломатичної служби України та 15-річчя діяльності Представництва МЗС України у Львові співробітникам Представництва вручили Подяки від голови Львівської ОДА Олега Синютки.

 

Окрім того, за активізацію залучення бельгійських інвестицій в економіку України, розвиток україно-бельгійської культурної, інформаційної та бізнесової співпраці, ефективну взаємодію з державними органами влади, сприяння євроінтеграційним процесам, високорезультативну роботу Консульства Грамотою Верховної Ради України нагородили Почесного Консула Королівства Бельгії в Західному регіоні України Ярослава Гарцулу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ