На Львівщині відзначили сільських жінок

Вихідними, у Львівському національному  академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької, відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня сільських жінок. Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз відзначила власниць фермерських господарств, кооперативів, сільських голів, лікарів, науковців, педагогів, діячів спорту, бухгалтерів та громадських діячок. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

«Більше чверті всього населення планети становлять сільські жінки. У багатьох країнах саме вони відіграють ключову роль у розвитку держави. Всесвітній день сільських жінок — це день, коли суспільство має звернути увагу на те, що багато хто з жінок, що проживають у сільській місцевості. Захід має на меті нагадати про роль сільських жінок та їх безцінний внесок у прискорення розвитку всієї економічної галузі і зокрема, сільського господарства, забезпечення і підвищення продовольчої безпеки і благополуччя сільських регіонів», – наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

 

Зазначимо, що Міжнародний день сільських жінок на Львівщині відзначають вже вдруге.

 

До заходу долучились «Львівська аграрна дорадча служба», ОРСП «Шувар», Львівський національний аграрний університет, профспілка працівників АПК області.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ